dodatkowe3eEPG to usługa polegająca na dostarczeniu opracowanych redakcyjnie informacji o audycjach TV, do stosowanego w systemach telewizji cyfrowej przewodnika po programach (EPG). Funkcja ta jest niezbędna przy programowaniu nagrywania ulubionych seriali czy programów telewizyjnych, których abonent nie ma szans obejrzeć w momencie emisji. W ramach usługi eEPG dane dostarczane są do stacji czołowej operatora w postaci multicastu IP gotowego do dystrybucji w jego sieci. W przypadku wdrożeń tej usługi w sieci operatora, nie są wymagane żadne dodatkowe urządzenia, licencje ani oprogramowanie.

 

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i jest zaproszeniem do rozmów, niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
Cała treść zawarta na stronie http://dainet.pl, tekst oraz grafika jest objęta prawami autorskimi, co oznacza że kopiowanie jakiegokolwiek jej elementu lub używanie bez naszej pisemnej zgody jest prawnie zabronione
Usługa ograniczona technicznie i terytorialnie.

Copyright © 2016 DAINET. Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Studio Horizon